Děti dětem

31. 05. 2024

I navzdory rozmarům počasí se počin žákovského parlamentu vydařil. „Děti dětem“, tak zněl název akce, kterou poslední květnový den uspořádali parlamenťáci – ve spolupráci se školní družinou – pro naše nejmenší u příležitosti nadcházejícího Dne dětí.

Soutěžní stanoviště s rozličnými disciplínami byla brzy plně obsazena a děti z naší družiny na nich pilně soutěžily. Za svoji snahu získaly razítka, která následně proměnily za nejednu laskominu. Původně se stanoviště vystavěla v areálu dvorku, pro nepřízeň počasí byla akce přenesena do vnitřních prostor školy. Děti v roli pořadatelů předvedly skvělou mobilitu a rychlou reakci na změnu situace. Celé soutěžní odpoledne tak nakonec proběhlo bez větších problémů a parlament bez ztráty kytičky zakončil svoji letošní bohatou činnost. Děti si svůj den nepochybně užily.