EKO-BR-K 2024

03. 06. 2024

Na konci května se žáci devátých tříd vydali do Zderazi na Ekologicko-branný kurz. Zde prožili týden plný výletů, sportovních soutěží, luštění šifer, vyzkoušeli si, jaké to je pohybovat se po lese podle mapy a v neposlední řadě také nacvičili divadlo na téma „Zlatá rybka a tři přání“. Byli rozděleni do osmi družstev, která za všechny tyto aktivity získávala body. Na konci kurzu si všichni žáci odnesli pamětní medaili a krásné ceny, které jsme zakoupili za sponzorské dary od rodičů, za což jim moc děkujeme.

V úterý žáci navštívili záchrannou stanici Pasíčka, kde si adoptovali lišku a havrana a předali záchranné stanici dar ve výši přes dvanáct tisíc korun, který vybrali žáci školního parlamentu ve všech třídách naší školy. Všem, kteří přispěli, moc děkujeme.