Aktualizováno. Čapkárna bude chodit pěšky do školy.

15. 09. 2024

Milí rodiče,
naše škola se připojila k celostátní výzvě Pěšky do školy.

Akce se oficiálně koná v týdnu od 16. do 20. září. Některé třídy ovšem posunou začátek počinu na příhodnější dobu ve výše uvedeném týdnu, respektive v týdnu následujícím. Vyčkají tak příznivějšího počasí i s ohledem na bezpečí dětí, informace získají děti u svých třídních učitelů.

Můžete s dětmi přijít pěšky, jet na kole nebo koloběžce, svézt se hromadnou dopravou.
Jestli pojedete autem, stačí jen zaparkovat třeba 5 minut od školy a procházka je vaše. Každá cesta se počítá a navíc zapojené třídy mohou vyhrát krásné ceny.

Děti, které chodí do školy pěšky, si víc všímají svého okolí, získávají k němu vztah a zkušenosti. Troška pohybu po ránu také pomůže správně nastartovat mozkové závity a připraví děti na školní den. Když se nám společně podaří snížit množství aut před školou, bude tam pro všechny bezpečněji a příjemněji.

Děkujeme, že to zkusíte s námi.
Bez vás by to nešlo!
VAŠE ŠKOLA

Zapojené třídy: 1. A, 1. C, 1. D, 2. A, 2. B, 2. C, 2. D, 2. E, 3. A, 3. B, 3. C, 3. D, 4. A, 4. B, 4. C, 4. D, 5. A, 5. B, 5. C, 5. D, 6. A, 6. B, 6. D, 7. A, 7. B, 7. C, 7. D, 8. A, 8. B, 8. C, 9. A, 9. B.