Europoslanec Zdechovský navštívil naší školu

29. 01. 2024

Náš školní časopis v soutěži školních periodik obsadil skvělé druhé místo na krajské úrovni. Poblahopřát k tomuto úspěchu přijel člen poroty, která jednotlivé časopisy porovnávala, poslanec Evropského parlamentu Tomáš Zdechovský. U příležitosti jeho návštěvy byla uspořádána beseda pro naše nejstarší žáky – při které se děti dozvěděly zajímavosti o fungování Evropského parlamentu, ale i o službě v aktivních zálohách naší armády, kterých je Tomáš Zdechovský rovněž členem.

V průběhu besedy byly děti svědky živého vstupu pro zpravodajství CNN Prima News. Na závěr si účastníci besedy odnesli drobné předměty s logem Evropského parlamentu. Tomáš Zdechovský následně poskytl rozhovor i našim dvěma médiím. Školnímu časopisu i školní televizi.