Okresní kolo v minifotbale 2023

22. 04. 2023

Ve čtvrtek 20. dubna se na stadionu v Ústí nad Orlicí konalo okresní kolo v Minifotbale chlapců v kategorii IV. O postup do krajského kola se utkali v jedné skupině hráči ZŠ Bratří Čapků, ZŠ Komenského a ZŠ Jablonné nad Orlicí. Ve druhé skupině soupeřily školy z Lanškrouna, Letohradu a Vysokého Mýta. Naši žáci po výhře 5:0 nad ZŠ Komenského a remíze 0:0 se ZŠ Jablonné nad Orlicí postoupili z 1. místa ze skupiny do semifinále. V tom herně chlapce z Lanškrouna přehrávali, ovšem několik vyložených, gólových šancí spálili, načež přišel trest v podobně jediného gólu utkání z kopačky hráče Lanškrouna – 0:1. V utkání o bronz se naši chlapci v čele s brankářkou utkali opět s hráči z Jablonného, přičemž tentokrát z toho byla jasná výhra 3:0.
K postupu do krajského finále gratulujeme do Vysokého Mýta.
Naší brankářce a všem klukům gratulujeme ke 3. místu a děkujeme za reprezentaci školy.