Platby v EduPage

23. 09. 2024

Vážení rodiče,

s přechodem na školní informační systém Edupage se nám otevírají možnosti, které zjednoduší  komunikaci mezi školou a zákonnými zástupci. Protože systém je zatím pro všechny nový, budeme se snažit postupně zavádět většinu modulů tak, abychom zvyšovali Váš komfort. Modul, který nyní zavádíme, je systém plateb, které jsou nezbytnou součástí školního roku. Pro Vás, rodiče, bude tento modul zjednodušením v tom, že o každé platbě budete informování ve svém telefonu, většina plateb bude probíhat bezhotovostně, platbu vyřídíte během několika sekund a především máte o všech platbách naprostý přehled. Velmi Vám děkujeme za čas, který věnujete nové aplikaci. Pokud by se něco s platbami nedařilo, připojujeme odkaz na nápovědu:

NÁPOVĚDA K PLATBÁM

Doufáme, že budete tuto možnost plateb vnímat jako usnadnění výběru peněz na všemožné výdaje týkající se školy. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.