Vánoční turnaj v Kin-ballu

19. 12. 2023

Ve vzrušujícím turnaji v Kin-ballu, který se konal 18. 12. 2023 se utkalo 14 družstev, včetně odvážných učitelů. Tato nekonvenční sportovní událost přinesla do školní tělocvičny dynamické zápasy a spoustu emocí.

Soutěž byla plná obratů, přičemž hráči se snažili ovládat obří míč a takticky ho posílat na zem. Žáci i učitelé ukázali své dovednosti a fair play, a atmosféra byla plná podpory ze strany diváků.

Po půldenním zápolení bylo jasné, že všichni dali do hry maximum. Ačkoli závěrečné výkony zanechaly všechny zmožené, turnaj nejen posílil vztahy ve školním prostředí, ale také podnítil zájem o sport a zdravý životní styl. Těšíme se na další podobné akce, které posílí sportovního ducha v naší škole.