Přecházíme na EduPage!

29. 08. 2024

Vážení rodiče, milí žáci,

s radostí oznamujeme, že od 2. 9. 2024 přecházíme z Bakalářů na nový informační systém školy EduPage. Věříme, že tato změna proběhne s co nejmenšími komplikacemi a přinese nám všem uživatelsky přívětivější prostředí, méně technických výpadků a k funkcím, na které jsme byli zvyklí (např. rozvrh či přehled klasifikace), přidá další skvělé možnosti, které budeme postupně zpřístupňovat.

Na e-mailové adresy, které jste měli uvedeny v Bakalářích, Vám zítra přijdou přihlašovací údaje – přihlašovací jméno a heslo (to si můžete změnit při prvním přihlášení) + odkaz na přihlášení do systému. Pokud by Vám e-mail nepřišel do neděle 1. 9. 2024, zkontrolujte si složku s nevyžádanou poštou. Nenajdete-li přihlašovací údaje ani tam, kontaktujte zástupce školy Martina Tomika (tomik.martin@zsbcuo.cz).
Jsou-li v Bakalářích uvedeny e-mailové kontakty na oba zákonné zástupce, přijdou každému z nich vlastní přihlašovací údaje. Oba účty do systému žáka mají stejná oprávnění, pouze vstup je pro každého zákonného zástupce možný samostatně. Samozřejmě mohou používat zákonní zástupci i jeden účet společně.

K dispozici je samozřejmě také mobilní aplikace, najdete ji na Google Play i App Store.