Okrskové kolo McDonald’s Cupu 2024

29. 04. 2024

Ve pondělí 29. dubna se na stadionu v Ústí nad Orlicí konalo okrskové kolo fotbalového turnaje McDonald’s Cup pro žáky 1. stupně. V obou kategoriích – A (1.-3. třída) a B (4.-5. třída) se o postup do okresního kola utkali hráči a hráčky ZŠ Bratří Čapků, ZŠ Komenského, ZŠ Třebovská (pouze mladší kategorie) a ZŠ a MŠ Libchavy.
Naši žáci se v obou kategoriích umístili na medailových pozicích, přičemž mladší kategorii se nám podařilo ovládnout a postoupit do kola okresního. Starší chlapci se umístili na místě druhém, když zápas se ZŠ a MŠ Libchavy zvládli vítězně, bohužel ale podlehli hráčům ZŠ Komenského, kteří postoupili ve starší kategorii. Tým mladších zvítězil ve všech třech svých utkáních.
Okresní kolo mladší chlapce čeká v pondělí 6. 5. opět na hřišti v Ústí nad Orlicí.
Našim hráčům gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy.